NEJLEPŠÍ HOTELY V HISTORICKÉM CENTRU PRAHY
Vybrat hotel

LEGENDÁRNÍ ART DECO HOTEL S TRADICÍ OD ROKU 1914

Unikátní hotel s původními interiéry ve stylu art deco, secese a kubismu nabízí prvotřídní ubytování a služby v srdci Prahy v těsné blízkosti náměstí Republiky. 

MAJESTÁTNÍ HOTEL VE STYLU SECESE

Majestátní budova v secesním stylu nabízí vybrané ubytování a vynikající služby náročným cestovatelům od roku 1909. Hotel se nachází v centru Prahy na hranici Starého a Nového Města.

NEJNOVĚJŠÍ LUXUSNÍ BUTIKOVÝ HOTEL V SRDCI PRAHY

Zažijte českou modernu snoubící se s půvabem staré Prahy v nově otevřeném luxusním butikovém hotelu COSMOPOLITAN.

 

UNIKÁTNÍ DESIGN HOTEL NA STARÉM MĚSTĚ

Pro svůj unikátní design s čistými liniemi a vynikající polohou v centru Prahy je Design Metropol Hotel vyhledáván nejen turisty všech věkových kategorií, ale i obchodníky a účastníky kongresů v Praze. V bezprostřední blízkosti se nachází nesčetné množství restaurací, kaváren, barů a obchodů.

PROZKOUMEJTE PRAHU ZE SAMÉHO SRDCE STARÉHO MĚSTA  

V poklidné ulici, jen krůček od slavného Staroměstského náměstí, se nachází hotel Astoria. Tato exkluzivní lokalita je ideálním startovním bodem pro objevování krás Prahy. Hotel je obklopen nespočetným množstvím restaurací, kaváren, barů, obchodů a turistických atrakcí. 

Hotel v těsné blízkosti Starého Města

Nedávno otevřený hotel, který sídlí v budově z konce 19. století, poskytuje optimální základnu pro prohlídku Prahy. Nachází se jen pár kroků od centra města, 3 minuty od nejbližší stanice metra a tramvaje, v části města plné náměstí a travnatých ploch.

www.hotel-imperial.cz www.hotel-cosmopolitan.cz www.hotelastoria.cz www.palacehotel.cz www.metropolhotel.cz www.ambiancehotel.cz